Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Street Dogs

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Street Dogs është një grup artistësh. Në Maj 2008, Street Dogs marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Mjaft". Në Nëntor 2008, Street Dogs marrin pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Afrohu". Më datë 18 Maj 2009, Street Dogs publikojnë videoklipin "Me Ndergjegjje Te Paster"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Bloody Gangstaz Family

Zogjte E Nates

Fermatik

Okupatorat

Merimanga

Te Tjeret

Magma

Dpk

Raiders


Tags: Street Dogs, Streetdogs

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet