Më mbaj mend (për 1 muaj)

Street Ranger - Me Fal Dashurine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do te doja te jem me ty
ashtu sikur ishim dikur
ti shijoj buzet e tua
dhe te them me shum qe tdu
sa shumm tash me mungoon
loti nga syri pikon

te lutem eja kthehu
ti shiqoj ata sy
qe cdoher me hipnotizojn
kur jem afer me ty
te dua me degjooo
te lutem me kupttoo
yeeeaaah

ref.
I need u I love u
me fal dashurin ti zemer
me fal dashurine
me fal dashurine
bashk te jemi bashk
te jemi bashkkk
vetem un e tiiii

ok syn dije se ca t'thom
asgje nga tjerat smi intereson
kur jam me ty kur jam me ty
ndjehem i zhytun ne liri
sa te duan le te flasin
shpirti im ty te don
eja afer meje se sjam monoton
se vetem ti vetem ti ,
vetem ti je ajo qe me qetson

flokuunn tennd te arttt taa ledhatoooj
buzet e tua ti shijoj
nga casti ne cast pa ty smund tjetoj
se vetem ty te dashuroj

ref.
I need u I love u
me fal dashurin ti zemer
me fal dashurine
me fal dashurine
bashk te jemi bashk
te jemi bashkkk
vetem un e tiiii


Ky tekst u dërgua nga  albulenna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Street Ranger - Me Fal Dashurine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal Dashurine".
3. Video është e këngës "Me Fal Dashurine", por nuk këndohet nga Street Ranger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Street Ranger:


Komente 0