A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stresi - Po Kom Qef  (Feat. Diti-G)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Diti-G

Song from the album:

"Rruge Pa Kthim"

Song from the album:

"Rruge Pa Kthim"


Yehh HeHe This is Anorit RecorDs StreSSi YoU KnOw... This is CUALITET 2 0 0 9

Ref :

po kom qef
po kom qef
po kom qef

Stressi:
Po kom qef gjdo sen me ty me kry po kom qef cdo nat me ty me kcy mfal a bon met vet sa e ki qmimin lej tona mbrapa mos pyt per argetimin...

Diti G:
oo pom pelqen kjo neja... du me nejt
...sonte ton naten po du me pi mos me flejt
(woot) hajde qik une e di se qka kerkon tii
hajde ti Diti-G ta ofron
...e po afrohesh ngadal e trupin po ma dridh
po mdukesh shum sexy,,,,po du per me't haaaaa
raki e limon se vetem ty te shkon
e di shum mir trupi jot po m'provokon
hah o qika kjo kang per ju po shkon
a e shihni se cka bon per ju ky tropojon
jam djal i mir qe besa,,,veq hala se m'keni pa
edhe tipin sa t'ma njifni at'her skeni me than ma aaa
ket kang apostafat per ju un e kom ba
mos i merrni leje mamit veq hajde te une praa
se nuk jam un djal i keq por jam djal prej ari
se qaty ku rri une tana hert jam i pari

Ref: STRESI x2
Po kom qef cdo sen me ty per me kry
Po kom qef cdo nat me ty per me kcy
M'fal a bon me t'vet kallxom sa e ke cmimin
Lej tana mrapa mos pyt per argetimin

Stresi [verse 1]
Jom i mir,shum i mir zemer ska koment
yeahh te tan po thojn stresi o talent
veshun gjan neper qytet shum thjesht qysh ka hije
anoritat kan kualitet ndaq ta boj me dije
kshtuqe deshu cullak rrespektoma shoqnin
para edhe mrapa ty hiq mos ta nin
hahaha...une jam njish,
jam ai qe shum her ndit une dhipin ta prish
nejse ti e din kjo pun o me lezet
femnat i ndaj me shok nuk i q* jo vec vet
per shemull kam qef me ta lyp kur jam i lirshem
e neser t'thom mfal se kesh shum i pishem
sjam ka t'rrej besom se ca po thom
besa e madhe per ju qika na ka ba dhom...
ooo puci puci pak ma ndryshe
flyyy zemer je ba si dallendyshe

Ref:STRESI x2
Po kom qef cdo sen me ty per me kry
Po kom qef cdo nat me ty per me kcy
M'fal a bon me t'vet kallxom sa e ke cmimin
Lej tana mrapa mos pyt per argetimin


Lyrics submited by Bestrim_anakonda_mmf.tba   kleand
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019