Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stresi - Per Kurvat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Kurvat".
3. Video është e këngës "Per Kurvat", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi - Per Kurvat  (Feat. Denny Njeto)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Komente

Asnjë Koment

17/03/2010

2010-03-17T18:20:14+00:00A e dini se ca do me thon stres stres stres,
e kom jeten sukses aty ku ska interes
nuk e boj hapin e par femnat rri i pres
nuk po tves a ki qef me nej sonte me mu ti bo ca t"thot zemra po jo me u pendu,vete shoqen tkallzon se kush jom, vete shoqen tkallzon se kush jom vete shoqen tkallzon sa femna pare une kom.Jom rrugac kom style kom ca mduhet jo mos u kap se vet osht ka tkruhet nuk e di spo marr vesh se ca do e kuptova direkt mduket mlypi nji kallo.Ej kom rrespekt per te ton qe e pin barin e kush ma ka inatin stresit ja honkshin karin femnat i pertypi si cemcakizi ngoj o jom i mir i lezetshem kom pervooj.


Ky tekst u dërgua nga Detjon
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë