Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Like This (Feat. Young J)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kur dal nrrug kom prezenc kret um njohin delete per do qe keq jon ka shohin a thu kush jom athu ca boj diten jon playboy e naten une veproj sa her menoj as vet se di se ca po boj i flas vetes i thom problemet anashkaloj a per hip hop e di qe jom on top dikush hec me fatin e fatziu zhytet ngrop nuk kom faj se shum kom ofendu osht stili i stresit qe kto zona i ka blloku kom perparu me shum hapa t'mdhaja po prap smuj me thon qe une jom te maja kshu qe na na na, na jena fly fly fly ti terbohu se si na jo jo nuk ka nese ki femnen e mir mos e prezanto direkt ty te tradhto se ..... esht ka knoo.
ref.
a e din se kur na vim na e bojm na e cojm si gjithmon venin pesh (wats up wats up) e kena vleren 2,0,1,0 ups jena on top wats up hip hop.......
young J.
Njerzit po thojn young J wats up me ta bo nji pytje pse bo vec muzik per club?E boj muziken ashtu si e ni e boj per pasion so fuck inat-g jo nuk em han se bohen si padrino shofim rrugen ton smerena me barboncina t'organizum gjith anej bojm showbizz tall me can u doit like this jo shut the fuck up dhe degjo si e bojna e jo nga tirona histori po ndertojna zoti vetvetes skom nevoj per ushtri un sboj muzik thjesht e boj filozofi so fly fly fly so high high high si na na na nuk ka a a nese femna jote ka nevoj per suksesin hajde zemra vogel se ktu kom stresin.
ref.
a e din se kur na vim na e bojm na e cojm si gjithmon venin pesh (wats up wats up) e kena vleren 2,0,1,0 ups jena on top wats up hip hop.........

Ky tekst u dërgua nga Detjon


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Joniad Banushi
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/09/2011


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0


Stresi - Like This
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like This".
3. Video është e këngës "Like This", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.