Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Po M'pelqen (Feat. Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Hey yo! aaaaaaaa
S'di ca po ndodh?
po kjo s'po me beson
qe un paskam ran dashni
normal i kan kam tregu
qe une kshtu ashtu
po si do qe t'jet ajo vdes per mu
prandaj thom ama buzen si ta puthi buzen
ti ama trupin si ta heki bluzen
nema doren si ta preki doren
ama si ta vej te ti tatuazh kuroren

ccccc ca rrugaci ja mori zemren vajzespa kalu afati bo bobo
shife ca na gjeti i boni gjith per vete shife ca mistreci etj ............................................................................................................mlidhni keq kur flasin keq per ty...............................................................................................Nuk kemi video për këtë këngë.


Stresi
Featuring: Mali G Grand Thugz
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/07/2013


Stresi - Po M'pelqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po M'pelqen".
3. Video është e këngës "Po M'pelqen", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0