Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Une Kam Lind Per Ket Dit (Feat. Emiliano Pa Kufijt)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Yeah okey e ju
motherf**ker underecords

Come on yeah

Stresi:

Qdo dit ne rrug
tuj smoke weed un jam
i pari dhe i vetmi
qou ti bertit nuk
boj kang po boj
hit ou shit
stresi is back
o sa shum ka me
t’kersit me rroba t'gjona
n'dallohna I'm Raper
stilin rrugaq e jeten
e kom gangsta nuk kom
qa me bo jo se
sdu me bo ti thjesht
hajde provo po
mos u keqkupto nese
m'lyp ti mu um
gjen diku verdalle
neper mehalle
Share up Bitch Sualle
i love ghetto
jetoj n'ghetto
me njerz ghetto
do te vdes ghetto
repi jem jep respekt
per gangstera kjo
shkon per njerzt e rruges
edhe per ju qerra
monami Bay me shprazni
gjepat nuk po du
koment qe pot vjen
ni talent

Ref (2x):

Un kom lind
per ket dit jo nuk
muj me prit jo nuk
muj ma me prit
se nuk muj ma me
prit e sa shpejt
vjen ti ju lash
per mbrapa a
pot kujtohna ey yo motherf**ker

Emiliano:

Um lindi dikush
ne Shkoder kum
rrit neper rruge kam
nejt ne gurbet
e kam bo qka kam mujt
e nuk krenohem
me kyt gja po m
ka dhan eksperienz
jam bir dibran e kam
si rezitenc yeah
wazzap nigger
wazzap pakufijt
e kam si shprehje

...

Ref (2x):

Un kom lind
per ket dit jo nuk
muj me prit jo nuk
muj ma me prit
se nuk muj ma me
prit e sa shpejt
vjen ti ju lash
per mbrapa a
pot kujtohna ey yo motherf**ker

Stresi:

Nee folet per rap shqipe un jam Vipe
jasht copy paste ata jon shite
shfrytzona bazona npaqe jeshile
Rest in peace i pavdekshem BoB Marley


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   armend   Djal1KeqStresi
Featuring: Pa Kufijt
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/12/2010


Stresi - Une Kam Lind Per Ket Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Kam Lind Per Ket Dit".
3. Video është e këngës "Une Kam Lind Per Ket Dit", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0