Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stresi - Fuck It

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck It".
3. Video është e këngës "Fuck It", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi - Fuck It  (Feat. Skivi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23

Komente

1 🔥

Featuring

Skivi

22/09/2011

2011-09-22T10:23:14+00:00braah ... okei okei okei .. braah

Skivi : yeah - Skivi is back ye me Stresin on' Track yess kom lyp qisi beat-i , vij e myti un shum leht mos em vetni Qysh ? tek ? se' ka ardh puna vett nese t'vjen ty ma leht , kqyre Punen tande , se BABA ktu kerset , Ska mo mirkuptim , se edhe qat besim qe e kena pas ka'mu kon keqkuptim kreit ama kreit prej ktyne faik-e deri n'asht keit heit ..AHH FUCK IT Spo du me repovat mo qesi ryma,
FUCK IT se si paret e Tr'asha qeti boj t'imita,
FUCK IT se jena STARA na , mu marr me fmi na
FUCK IT FUCK IT FUCK IT
bashk me Stresin e kem gjet mesin ,
kush O me neve knej , Logon ja nxhesim / BABA STARS en Viti-j n'tona ont KOSOV-SHQIPNI

okei okei okei ...

Stresi : this is BABA STARS e yo TINGULLI what's up !
Go Go Go
Ma bojn pse po rin me BABA STARS ? se'jom STAR ,qa ty ki him na e kem Venin e par ,
e qojm mikrofoni one'shot , what's up Prishtin ,
ngohet BABA STARS prei Kosove e dei n'Janin ,
ruges kur del tqytetit me Visarin is n'Chillin ,
e'boj per qef ket Shit in building ,
s'folim per Faik repera , ata qe fryn nga vin era ,
paloseni dhipin amatera ,
jem ma t'mdhajt nket ven ,
e qysh me kan , sa per ket RAP SHQIP ,
na po bim hitat t'ron t'babez ,
jena BABA BABA BABA , edhe BABA kena me Kon ,
Stresi BABA STARS per'jet , rrethit t'gjon ..

refreni :
A , po dun me dit kreit qka po ndodh FUCK IT
po dojn me dit edhe qysh u Bo FUCK IT
po don me dit krejt , po dojn me dit FUCK IT
aa FUCK IT FUCK IT ...


Ky tekst u dërgua nga Pajtimmm   Meedlinna
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet