Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Kujt Ti Djegin Le Ta Majn (Feat. Many, Pa Kufijt & Samy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ladies and gentlemen
drejt per drejt MPT ju jeni muta
drejt per drejt nga stresi pershendetje o Prostituta
e ke mamin shum pi&h.

Refreni

E kujt ti djegi le ta mbajn le ta mbajnX4

Drejt per drejt prej mikrofoni pershendetje prostituta
kujt ti djegi le ta mbaj ju jeni muta
ju jeni beba hala me pampersa shko thithe cicen e mamit
Nuk niva se ca the per mu se pse
Se pse po don ca O lele
Kta karat nuk e dine,laskarat prap se din
lypin me zor me u kthy e me ja qi familin
e ki mamin seksi ton pallati e ka shkerdhy
E ka shkerdhy po po ta kan shkerdhy
kshuqe un kam dallim prej ju bi**hes snitches
nuk i shes shoket e mi vec per biznes
jom rreper e mka hije
Origjinen prej shqipria ju jap karton te kuq
Kush eshte jashte serie

Refreni

E kujt ti djegi le ta mbajn le ta mbajn

Une u hisporova sot,se di se ka mnigjun
Nuk u merzita hic vec se ja nisa me knu,
E thrita shokun e ngushte,Hey stres
What up negro tha,te... Jam
Mos fol hic un i thash
Gjithcka une e di hajde pi nje ganxhe
Masi pim u bom spat,masi folem vec per grat
Nisem me shkru dicka per ata qe na kan inat
e pyta hej vlla a prap ajo madama
isht kthu demek HEy.dhe ajo krejt e pa lamja
me te njoten stil ishte me floket rrasta hala
PUPU sa i vite era qe kur si ka la

Refreni

E kujt ti djegi le ta mbajn le ta mbajnFeaturing: Pa Kufijt
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0


Stresi - Kujt Ti Djegin Le Ta Majn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujt Ti Djegin Le Ta Majn".
3. Video është e këngës "Kujt Ti Djegin Le Ta Majn", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.