Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Heroine Cocaine (Feat. Klajdi & Nurteel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Po du me bo me ty çdo nat,
nat, nat, nat
Se qashtu nihna ma rahat,
rahat, rahat...Nuk kemi video për këtë këngë.


Stresi
Featuring: Nurteel
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2014


Stresi - Heroine Cocaine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heroine Cocaine".
3. Video është e këngës "Heroine Cocaine", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0