Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Striqka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Striqka është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erkan Kumanova

Mc Mitrovicali

N-Ec A.K

Sejdi Sejdiu

Breaker G

Juli

Agron Kalisi

Mirsad Shabani

Gzim Roci

Rapp Dogg

Tags: Striqka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet