Suad Shaptafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Suad Shaptafa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 29 Dhjetor 2012, Suad Shaptafa & Grupi Trio-3 publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme". Më datë 26 Korrik 2013, Suad Shaptafa publikon videoklipin "E Mallkoj Ate Dite". Më datë 13 Janar 2014, Elizabeta Marku & Suad Shaptafa publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme". Më datë 20 Mars 2015, Elizabeta Marku & Suad Shaptafa publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor". Më datë 24 Nëntor 2017, Suad Shaptafa publikon videoklipin "Potpuri Dasm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Viktor Paloka

Tonin Uldedaj

Gjin Shani

Vehbi Berisha

Adem Barbullushi

Gjin Dona

Perlat Sheqeri

Gezim Zefi

Prek Mrishaj


Tags: Suad Shaptafa, Suad Shaptafi

Krijo Një Kartolinë