Suad Zulbeari
Suad Zulbeari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Suad Zulbeari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 18 Maj 2017, Suad Zulbeari publikon videoklipin "Je Per Mua". Më datë 18 Dhjetor 2018, Suad Zulbeari publikon videoklipin "Ti E Di". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Adis Ismaili. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0