Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suanita

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  140
 • Emri i Vërtetë:
 • Suanita Rrusta
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Suanita është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është e re me moshë, por që ka arritje në skenën artistike, kjo nuk vihet në dyshim. Më datë 20 Prill 2013, Suanita Rrusta publikon videoklipin "Gabimi". Më datë 19 Mars 2016, Suanita publikon videoklipin "3". Më datë 9 Korrik 2018, Suanita publikon videoklipin "Problem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Smolica

Jehona Lumi

Sara Kalaveshi

Nazmije Selimi

Gentiana Podrimaj

Edita Sopjani

Shkenda Dubova

Bubulina Krasniqi

Arlinda Gaxherri

Adelina Berisha

Tags: Suanita, Suanita Rrusta


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet