Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suela Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Suela Ismaili është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Suela Ismaili

Komente 0