A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
Suela Sokoli është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Xhenisa Memolla

Xhovana Jahja

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Medina Fetai

Yllka Kastrati

Florentina Zukaj

Emira Sokoli

Aurela Uka

Njomza Fetahaj


Tags: Suela Sokoli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019