Suela Sokoli Poezi
Suela Sokoli

Tema: Poezi Dashurie


Loti

loti preku faqen dhe shpirti u lendua
dora shtrengoi doren
dhe i tha te dua
Kur zemra rrahu fort dhe doli
nga kraherori nje zemer tjeter gjeti
dhe jete nga jeta mori
Ty te desha shum ne jete
te urrej nuk mundem dot pse u ndam
nuk e di kur te kujtoj derdh veq lot

- Poezi nga Suela Sokoli


- U dërgua nga Suela Sokoli -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0