A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sunaj Saraqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Sunaj Saraqi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2005, Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj publikojnë albumin "çikat Katundare". Më datë 2 Mars 2011, Sunaj Saraqi publikon videoklipin "Nënë Më Fal". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

I ati i

Seven Saraqit

Bashkëshorti i

Vera Oruqaj

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

çikat Katundare (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Nënë Më Fal


Artistë Të Ngjashëm:

Zaim Sejdiu

Pejoni 039

Profa

Mentor Gjurgjiali

Mensur Mehana

Edi Krasniqi

Trim Jakupi

Mili Sallauka

Napoleon

Morris


Tags: Sunaj Saraqi, Vera Dhe Sunaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019