Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunaj Saraqi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
  • Ditëlindja:
  • 3 Maj
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  23

Sunaj Saraqi është këngëtar i njohur. Në vitin 2005, Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj publikojnë albumin "çikat Katundare".

Më datë 2 Mars 2011, Sunaj Saraqi publikon videoklipin "Nënë Më Fal". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

I ati i

Seven Saraqit

Bashkëshorti i

Vera Oruqaj

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet