Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunaj Saraqi - Sa I Pafat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x2 Sa pa fat kisha qene
Gotat nje mbas nje m'shoqerojne.

x2 Mbyll ne zemer do ta mbaj
as kurkujt mos ti tregoj.

x2 Po skam force s'mund t'duroj
Gjithkujt tash do ti tregoj
Dhimbjet vetes tja lehtesoje.

x2 Ti jeten ma shkatrrove
Ste vjen mend kurr per mu.

x2 Nje shpirt kam sikur ti
Spaske pas aspak meshire.

x4 Po skam force s'mund t'duroj
Gjithkujt tash do ti tregoj
Dhimbjet vetes tja lehtesoje.


Ky tekst u dërgua nga Blero


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sunaj Saraqi - Sa I Pafat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa I Pafat".
3. Video është e këngës "Sa I Pafat", por nuk këndohet nga Sunaj Saraqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sunaj Saraqi:


Komente 0