Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunaj Saraqi - Si Te Jetoj Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku je sonte ti?
Gjersa te kerkoj
emrin un ta therras
e per ty lotoj.
Une tere boten
per ty e mallkoj
se une ty,
ty te dashuroj

Ref...
Si te jetoj une, si te jetoj une
si te jetoj une, une pa ty se di.
Vetem n'ty mendoj per ty une kendoj
kendoj dhimbjen time qe me shkatroi.

Nuk e dita se te dua vetem ty
tash pa ty jam nate pa yll.
Mos u kthe prap, tjetrin gezoje ti
se per ty s'jetoj ma bere zemren hi.

Ref...
Si te jetoj une, si te jetoj une
si te jetoj une, une pa ty se di.
Vetem n'ty mendoj per ty une kendoj
kendoj dhimbjen time qe me shkatroi.


Ky tekst u dërgua nga Sedat .H

Sunaj Saraqi - Si Te Jetoj Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Te Jetoj Une".
3. Video është e këngës "Si Te Jetoj Une", por nuk këndohet nga Sunaj Saraqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sunaj Saraqi:


Komente 0