TEKSTESHQIP

Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj
Oj Shoqni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Shoqni" kënduar nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.