Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sunrise

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sunrise është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Nëntor 1999, Sunrise marrin pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Një Jetë Dashurojmë". Në Dhjetor 2000, Sunrise marrin pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Simboli I Jetes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Troja

Haliband

Permit Of Stay

Grupi Na

Pinkmetal

Grupi Simbol

Germs

Curlies

Akullthyesit

Red Dog


Tags: Sunrise, Sun Rise

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet