TEKSTESHQIP

Supernova
S'ka Problem
Lyrics

Ora 5, xhinset vesh
dal jashte dhe zbres gjithe stres
makinen se shof, ma paskan morr
do ma kete morr ai tipi qe me shifte dje si i fort
po po po me vika icik keq
se e kisha morr dje
vetem se ishte vit prodhimi 2005
spo di ca me bo, jom tu ec ne kom
qe nga lagjia ime ne bllok dy hapa e kom

Eci eci neper rruge une eci
mp3-shin, celularin edhe celesat te xhepi
kjo e ecmja vetem po ma heq icik stresin
duhet me thone qe po ma heq edhe vesin
vej kufjet ke veshi, nez mp3-shin
fus doren ne xhep, bej gati celesin
ora 6 pa 10 dhe icik do presim
se ne ora 6 fiks, dritat do i heqin

(refreni)(2x)
Ska mo problem
dhe sa here qe te ikin dritat, ftyren time do gjesh ti
shif ne sy po them
dhe sa here qe te menosh per mu erresiren do te shofesh ti

Futem ne bllok, takoj ca shoke
ulem sa me pi i birre kot
kohe une kom, seshte se jom vone
e di shume mire makinen ku e ke lone
se se une jam tip i qete
zjarrin e maj permren
e di ca boj me nervin tim se e kom ne kontroll vete
nuk du me ra ne sy, nuk jom si ty
edhe icik sa te ikin dritat ke per te pa panik me sy

Eci eci neper rruge une eci
mp3-shin, celularin edhe celesat te xhepi
kjo e ecmja vetem po ma heq icik stresin
duhet me thone qe po ma heq edhe vesin
vej kufjet ke veshi, nez mp3-shin
fus doren ne xhep, bej gati celesin
ora 6 pa 10 dhe icik do presim
se ne ora 6 fiks, dritat do i heqin

(refreni)(2x)
Ska mo problem
dhe sa here qe te ikin dritat, ftyren time do gjesh ti
shif ne sy po them
dhe sa here qe te menosh per mu erresiren do te shofesh ti

Ora 6, iken dritat
ket po prisja, tani fillon levizja

Syri im tani ty te gje vete
makinen e paske lone me femer mren
vij nga erresira hap deren dhe i them
(Zogu ca bone si ke qene)
vetej bitin tim, tani po qe hy ne teme
fus te parin, shtroj gazin
skom mo as nji problem

(3x)
skom mo as nji problem