Supernova
Supernova

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Supernova është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2005, Supernova marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Psikonova". Në Prill 2006, Supernova marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "S'ka Problem". Më datë 7 Mars 2007, Supernova publikojnë videoklipin "Te Dal Apo Te Rri". Në Maj 2007, Supernova marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "S'dua Te Tjere". Në Maj 2008, Supernova marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Rruga 66". Në Dhjetor 2009, Supernova marrin pjesë në Festivali i 48...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0