Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Suzana Qatipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Suzana Qatipi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1972, Suzana Qatipi merr pjesë në Festivali i 11-të në RTSH me këngën "Vajzat Dhe Kompozitori". Në Dhjetor 1973, Suzana Qatipi merr pjesë në Festivali i 12-të në RTSH me këngën "Takimi I Brezave". Në Dhjetor 1973, Suzana Qatipi merr pjesë në Festivali i 12-të në RTSH me këngën "Kur Je Në Rresht Me Partizanët". Në Dhjetor 1976, Suzana Qatipi merr pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Dita Me E Lumtur". Në Dhjetor 197...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vjosana Sina

Vitore Rusha

Rakipe Karaj

Burbuqe Rada

Denada Bare

Zina Zdrava

Florinda Gjergji

Arta Babaramo

Adriana Ceka

Irma Gurakuqi

Tags: Suzana Qatipi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet