Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Suzana Qatipi - Prill I Bukur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/01/2013

2013-01-25T20:25:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prill I Bukur" kënduar nga Suzana Qatipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Suzana Qatipi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Suzana Qatipi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet