Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syart Veliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Syart Veliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Syart Veliu, i lindur më 25 Tetor 2006 në Gjilan, tani është këngëtar dhe producent i njohur për publikun në qytetin e Gjilanit dhe në rrethinë. Poashtu është edhe nxënës i akademisë private "Hello Academy" në Gjilan. Ai fillimet e tij në muzikë i kishte në vitin 2017 ku publikoi disa këngë të cilat janë larguar nga YouTube për arsye të panjohura. Ai u shkëput nga muzika për një periudhë 1 vjeçare, ku u kthye më fuqishëm bashk me ndihmën e k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Art Rushiti

Eldis Arrnjeti

GeryC

Adolf Lleshaj

Ylli Gexha

Linz

Eris Binaku

Ylli Behluli

Renato Sakica

Euron Selimi

Tags: Syart Veliu


Komente mbi këtë artist