A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Syne Loshi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Mushtisht 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 42
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Syne Loshi is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Shkollimin e mesem dhe fillor i kreu ne Prishtine. Syne Loshi filloi te merrej me muzike qe ne moshen 11-vjeqare qe atehere ajo kendonte disa kenge balada popullore & argetuese.Qe e re ajo kendonte Albumi i pare doli ne vitin 1998 "Popullore Live" Albumi i dyte "Vitet pa ty" 2009 Albumi i trrete "Nuse me dukat" 2018. Ajo eshte marutar ka dy femije dhe jeton ne Gjermani. Më datë 7 Korrik 2018, Syne Loshi publikon videoklipin "Nuse Me Dukat". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alma Gashi

Aferdita Bajrami

Linda Mirena

Antigona Sejdiu

Mimoza Mustafa

Teuta Selimi

Valentina Rama

Behare Shala

Antigona Rustolli

Eliza Hoxha


Tags: Syne Loshi, Syne Hasanaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019