Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syne Loshi - Eja Djalo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te kam dasht si syt e mi
jeten ti mu ma ke nxi
nje bilbil qe po kendon
dhimbt e zemres m'i tregon
shetis rruges e vetmuar
edhe zemra me eshte semuar
perendia kam me te gjyku
se rinin ma morre mu
andrrat naten me mundojn
se me tjetren ti po don
zemren time ma helmon
se me tjteren ti po don
zemren time ma helmon
shetis rruges e vetmuar
edhe zemra me eshte semuar
perendia kam me te gjyku
se rinin ma morre mu
mos me mundo t'lutem shum
nete e tera rri pa gjum
eja djalo me gezo
vetem ty zemra te do
eja djalo me gezo
vetem ty zemra te do
eja djalo me gezo
vetem ty zemra te doNuk kemi video për këtë këngë.


Syne Loshi
Publikimi: 12/05/2021


Syne Loshi - Eja Djalo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Djalo".
3. Video është e këngës "Eja Djalo", por nuk këndohet nga Syne Loshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Syne Loshi:


Komente 0