Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syrgjyn - A Lost Soul And Swallows Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Surrounded by cold darkness
In dark cells of sorrow
I'm enprisoned in loneliness
Under skies that swallows left
I'm thinking hard and look within
Another me appeared recently
I know it's me
But he's so strange

My ancientest roots are bleeding steel
In fields of internal battle
When thou shalt live again
A lost soul with swallows will return
From places far away
And lands they've found no home
Where the sky is always black
In their feast what do I regret?

So I'm laying down and wait
For the time to come
To be again hand in hand
With a lost soul and swallows

I can face new ages
And break them down
Into the new rising era
Of oblivion and immortality

You won't see me dead
For deadened, I'm the Last!Publikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Syrgjyn:


Komente 0


Syrgjyn - A Lost Soul And Swallows
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Lost Soul And Swallows".
3. Video është e këngës "A Lost Soul And Swallows", por nuk këndohet nga Syrgjyn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.