Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syrgjyn - Oblivion Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Desire
Unwillingly crave
For what I yearn is unhumanly pure
After all
Beyond all
For Oblivion’s sake
I
Offered my sacred place to the blind
Dear Night!
Left alone, I was the blind…
Wounds are healed, not the pain
The scars over my skin
Still bear my soul’s bitter tale

Gateways beyond reality
I voyaged them once
And scattered identity
Far from remembrancePublikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Syrgjyn:


Komente 0


Syrgjyn - Oblivion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oblivion".
3. Video është e këngës "Oblivion", por nuk këndohet nga Syrgjyn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.