Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syrgjyn - Manifest Of Essence Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Who didn’t need to dwell
Cause so did I
We couldn’t help ourselves
Breathing out the taste of light

Where did we seek for answers
Cause outside of us nothing’s real
A representation of false in truths behind the Seal

Falling in
Within
The mirrored thought scatters
To its own image
And the pieces are me

By fairy hands of time I’m shaped
In a manifest of essence
The truth and time for me are sad to bear
To be caught in such soaring worlds

Where did we take for granted
In the cosmic masquerade
We couldn’t escape ourselves
Slaves to stars and to fatePublikimi: 22/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Syrgjyn:


Komente 0


Syrgjyn - Manifest Of Essence
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manifest Of Essence".
3. Video është e këngës "Manifest Of Essence", por nuk këndohet nga Syrgjyn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.