Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syrgjyn - Karma Lux (Albageddon) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I feasted on a source of bizarre energy
And then it all revealed
That what has always shone
Can never be sealed
For deeds I did, redeemed
Like Fire in the sky
To those that dare and seize
Come, do or die!

Haunted, cursed, enchanted
Magic crossed myself
My soul was pourred out
Of its mortal shell
Grim, grey and grace
Sulphur burn my eyes
With deafening roar I whisper
That I can see the SignPublikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Syrgjyn:


Komente 0


Syrgjyn - Karma Lux (Albageddon)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karma Lux (Albageddon)".
3. Video është e këngës "Karma Lux (Albageddon)", por nuk këndohet nga Syrgjyn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.