Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syrgjyn - Djajte, Jo Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Manifest Of Essence"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djajte, Jo Une" kënduar nga Syrgjyn.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Syrgjyn i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Syrgjyn:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet