A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Syzana Tahirsylaj - Hymni I Flamurit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2012

2012-09-21T22:50:46

Këngë e albumit:

"Baladë Nizamesh"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hymni I Flamurit" kënduar nga Syzana Tahirsylaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Syzana Tahirsylaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Inva Mula. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

rreth flamurit te perbashkuar
me nje deshir me nje qellim
te gjith atje duke u betuar
te lidhim besen per shpetim
prej luftes veq ai largohet
qe esht i lindur tradhetor

kush eshte burre nuk frigohet
po vdes po vdes si nje deshmor
ref..

ne dore armet do ti mbajme
ta mbrojm atdheun ne q'do kende
te drejtat tona ne si ndajeme
ketu armiqet skan me vend

se zoti vet e tha me goje
se kombet s'shuhen permbi dhe
por shqiperia do te rroje
per te per te luftojm neMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019