Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
T.A.T.U.

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  106
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: T.A.T.U. është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. t.A.T.u. was a Russian music duo that consisted of Lena Katina and Yulia Volkova. The duo was managed by Russian television producer Ivan Shapovalov while in the group Neposedi. The duo were signed to their own production company T.A. Music, following the split with Universal Music Russia, and their sub-labels Interscope Records and Neformat. The duo established their success with their debut single "All the Things She Said", which gained accl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Eurovision

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

High School Musical

Lawson

One Direction

Rbd

La Quinta Estacion

Jonas Brothers

Spice Girls

Lady Antebellum

Nickelback

Doors

Tags: T.A.T.U.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet