A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
T Dori

Tags: T Dori, T-Dori

T Dori është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Hip-Hop. Në Prill 2014, T Dori merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Në ëndrrat E Tua". Në Dhjetor 2017, T Dori merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "100% Real"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018