Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

TnT - Ghettology  (Feat. D10)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/06/2014

2014-06-30T16:25:24+00:00

Featuring

D10Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ghettology" kënduar nga TnT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TnT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marin TnT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet