Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marin - Gucci
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gucci".
3. Video është e këngës "Gucci", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Marin - Gucci Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti:

Marin

Komente

Asnjë Koment

11/10/2017

2017-10-11T17:01:47+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gucci" kënduar nga Marin.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Teksti: Marin

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Capital T - Gucci

Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash

Gucci grupi jem, Gucci kejt jom vet
Po m'doket vetja sikur me kon na n'Gucci Ad
Si me bo reklam si me bo reklama
Se kudo qe po shkelim bohet Hallakama
Ti pe din qe s'nalem, ti pe din qe s'nalem
Mos se bon gabim se e din s'ta falum

Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
Sen Sen
Perveq hekrit tem edhe Uzit
Gucci shirt, Gucci shoes, Gucci bag
Rruges per Koncert
Tu u dok si Mbret
Alergjik n'Hatera jom, Alergjik en front
Droga jem sukses full efect un kan kap
No sleep gang tu mbledh lek per qdo Nat3
World Tour, World Tour vetem jom tu ardh
...[?]...
Po ni Mixtape me 15 sene t'reja po vjen
I'm comin'
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash...

Buta - Gucci

Reff
Spe di a me pi do lean [yeah]
Spe di a me pi do molly [yeah]
Spe di a me ble do Gucci [yeah]
Spe di a me ble do polly [yeah]
Ja blejta shooterit ni allti [piuu]
1 Zingjir for my shawty [yeah]
Hala n'trap me vllazni
Na ki tu njek lek si Jaudi [yeah]
Jeepi i zi si batmobile
SKR,SKR,SKR,SKR
Gucci un Gucci my bi**h
BR,BR,BR,BR
Po pi purp tu pi purp,eh
Dhipi yt do me flirt,po
Ajo su m'le mu pershtypje
Um ki ala tu apliku shtypje

Sjena t'njejt un jom ndryshe
Na nuk mujm me nejt me pi kyqe
Pe du ni dhip qe sbon pytje
E ni kerr qe dhezet me dykme
E kom ni modele n'dyshek
O tu honger hapa si gjyshe
Ka ndrru krejt tash o ndryshe
Nuk po muj mju besu syve bro
E kom desht paren e shpejt
N'trap house kom flejt
Jom tu lut ishalla s'des bro
Deri te mushi 1 thes plot
Deri te mushi 1 sef yeh
Deri te blej un 1 benz yeah
Deri te boj un 1 shpi
Qatje n'koder me pishine
Young Boy tash jom rrit
Pe du jeten ma t'mir
Pe du kerrin ma t'shpejt
Pe du swagin ma t'shtrejt
Whuu,It's Lit
Nuk merzitna per no bi**h
Se e kom 1 dhip qe e ka 1 dhip
Qe e ka 1 tjeter dhip
Ajo ktu vjen kur te thirri
Ajo m'qin mu mas miri
A je tu ma pa mu zingjirin
Jom tu u sill neper city
Molly me Xen un jom Litty
Boy un jom With it
N'trap hala jom
Permi reshov
Gatuj me 1 dor
E per 1 or,Ka me ra bore
Qe don diqka,m'Thirr n'motoroll

Reff
Spe di a me pi do lean [yeah]
Spe di a me pi do molly [yeah]
Spe di a me ble do Gucci [yeah]
Spe di a me ble do Polly [yeah]
Ja blejta shooterit ni allti [piuu]
1 Zingjir for my shawty [yeah]
Hala n'trap me vllazni
Na ki tu njek lek si Jaudi [yeah]
Xhipi i zi si batmobile
SKR,SKR,SKR,SKR
Gucci un Gucci my bi**h
BR,BR,BR,BR
Po pi purp tu pi purp,ehh
Dhipi yt do me flirt,po
Ajo su m'le mu pershtypje
Um ki ala tu apliku shtypje

Munesh me m'gjet tu pi gaz
NA - TY - RAL
Edhe shirup un kom n'tas
Uhh,Me sprite
E kerkush so ma fly
Upps,M'fal
Jom tu bo lek digjital
E dajt jon tu pa digjitalb
Se jom tu bo pare haram [ey]
Jom tu shti tesha n'orman [ey]
Dhipi jem ska instagram [jo]
Hunen ja mushi me gram [wow]
Ajo m'ka pa mu n'ekran [ey]
Ajo um iq mu taman [ey]
Nashta e boj 1 dhurate [ey]
Nashta e blej un 1 çant [ey]
Muj me ia ble 1 zingjir
Po kurr ska mi ble un unaze
I thash mem qi me m'bo buqet
E me ma bo 1 masazh
Un jom boss un jom gazdë
Ton jeten n'trap un jom kon
Honedon jom kon don se
Swagi jem i ri i vrane

Jom tu pi designer drugs
Jom tu qi designer broads
Jom tu rock designer clothes
Krejt senet designer jon
Un pa stunt nuk kom qare
Jom tu flex su m'vjen marre
Nese ta qi dhipin
Nuk o kurgjo personale bro

Reff
Spe di a me pi do lean [yeah]
Spe di a me pi do molly [yeah]
Spe di a me ble do Gucci [yeah]
Spe di a me ble do Polly [yeah]
Ja Blejta shooterit ni allti [piuu]
1 Zingjir for my shawty [yeah]
Hala n'trap me vllazni
Na ki tu njek lek si Jaudi [yeah]
Xhipi i zi si batmobile
SKR,SKR,SKR,SKR
Gucci un Gucci my bi**h
BR,BR,BR,BR
Po pi përp tu pi përp,ehh
Dhipi yt do me flirt,po
Ajo su m'le mu pershtypje
Um ki ala tu apliku shtypje
Më Shumë Këngë Nga Marin:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë