Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marin - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Marin - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/04/2018

2018-04-15T18:29:21+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Intro" kënduar nga Marin.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zhita & Yoda - Intro

Ref:

Ama besom nuk kom pas faj
E kom bo un per 1 Boss Life
Mos ma bir nese e ka pas aj
Ky o plani i zotit nuk o veq i jemi qikjo o qajo qe gjithmone e ka dasht aj

Verse

Gjithe jom kon hustler krejt qka kom dasht n’jete u kon pare
never touch my family se sem len tjeter rrugdalje
trungu familjar i jemi o dillera pare e vrasje
skom negoj me thon un emrin tash faktet jon ka flasin
f**k around got rich hiq pa kontrate
e ti per hood still je pidh bi**h im the boss
bonefide trap star
lek tu kap mask off
used to me ta lyp ndihmen
tash jom ka i qes bdark
prej kerkujt sen nuk du
krejt qka pres jon lekt me ardh
perkulu kur ma nin emrin je tu jetu nkohe tarte
u lutsha per dit tmira zoti mboni tbekum
mu anulu mu thirrja statusi o i kofrimum
im the GOAT krejt po thojne mix dat vodka me malibu
sa flowi o bagazh mvyn shume jeta mi hargju
qdo here qe u rrxum u qum
pi shoh me ftyra tdesheoum
jom tu nejt vet me 4 mur
tu menu qysh vitet mu mshkun
smuna me aktru me kta sjom un hiq friendly
get that money fast way sikur dmx te belly
Kom me f**k up krejt lojen dej tvjen dita e blej ni bentley
u pajisija me 1 loder maje tonen mos prek ntemin

Ref:

Ama besom nuk kom pas faj
E kom bo un per 1 Boss Life
Mos ma bir nese e ka pas aj
Ky o plani i zotit nuk o veq i jemi qikjo o qajo qe gjithmone e ka dasht aj

Bx-A - Intro

........................................................
bX-a
Te ton tash jen bo
Kishe na repera
A.B.I

Sa shum ka ndryshu ky .....
Mikrofonin du me shti nxhep
Kishe na repera
........................................................

Zinxhirt - Intro

...................................................
Ora 12 nxet sikur furra
Zinxhirt po flladisin femrat si fuzaa
Sa po kesh pot hidhet mu desh
Mos ta nin sje e vetmja edhe tjerat jon qu pesh
Jon tranu spi nxen veni ven n'ket nat
Temperaturun un du ty me ta mat
100 grad nalt spo guxoj as met prek
Pa qare nuk kom se shum je kam terhek
Kush ka thon qe zdi une me knu
A pe she kejt femnat u tranun
Jon afru kejt doren po ma kapin
Tralala tralava si .... Kasapi
...................................................

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Marin:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë