Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Marin - Te Bojm Dom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Bojm Dom".
3. Video është e këngës "Te Bojm Dom", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Marin - Te Bojm Dom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Marin"

Komente

Asnjë Koment

15/02/2021

2021-02-15T09:23:28+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Te Bojm Dom" kënduar nga Marin.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Te Bojm Dom".

Ky tekst është kërkuar 18 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
18

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Noizy. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Intro: auuuuuuuuuuuu
Im sourrended with magic can't you see it baby
NOIZY , A.K , E YO BOHEMI
ZIG ZAG
BRIDGE:
Noizy on the mike to destroy dem,
pull out my nine and me i boy them,
Noizy - to destroy dem,
pull out my nine and me i boy them,

Noizy on de mike to destroy dem all
pull out my nine and me i boy them all
on de mike to destroy dem all
pull out my nine and me i boy them all

RAP:NOIZY
Noizy hini n’club shoki po merr zemer
Ej shoki ule zonin se noizy ta nguc femren,
Ti vjedhi tan shokt dhe cka tkish me veti,
Ta tuti alltin dhe ta baj mos t’shkrepi,

Ti tuti ton qelizat qe i ki ntrup,
Ky shoki qe na lypi sherr mduket paska hup,
M’duket se u zhduk, apo ndoshta u ka tut,
Se tboj une ty me u fal n’kish si ai shoki jot,

Boj dom kudo hasi nuk em nalet gazi,
290 n’or vim drejt kur ta plasim,
(brrah) Plase hasmin (brrah) leni t’flasin,
Nuk ma nin per to se me vete e kam thasin,

E mushme me cka t’dush e sbrazi kur dush,
Hit permas hiti si bomba sem nal kush,
Unikkotela ju jeni cokokrema,
here pussy pussy cat ju japi ajrokrema,

Ref: x2
Krejt Po Lypin Sherr Nuk Kan Çka Bojn,
Krejt e Din Se Na Kem Kuror,

(x2)
I Them Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej
Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej

Bohemi:
kur bohet fjal per OTR shuj se tboj dom
i ki n'cdo cep e i ki n'cdo an,
i ki n'cdo moment ku sta merr mendja qe jan
t'programum per 1 qellim met bo dom,

o ku ku qysh dridhet sa her qe him m’ren,
femrat kejt knej noshta tanen nuk e gjen,
noshta esht diku qaty ncep n'terr diku qaty ncep,
apo noshta e kerkon e dikush nga ne ja jep,

apo noshta t’vjen inati se sun e bon si na,
boll je ka munohesh po na na na,
n’asnji menyr ta harroni sun fitoni
jena 300 veta qifsha nenen qa kari kerkoni?


na na na... na jena mbreter la la la...
besom kur t’thom sesi na nuk ka
se ne te bojm dom shoki OTR


Ref: x2
Krejt Po Lypin Sherr Nuk Kan Çka Bojn,
Krejt e Din Se Na Kem Kuror,

(x2)
I Them Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej
Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej

A.K:
Kejt po lypin sherr nuk kan ca bojm,
OTR n'maje shqipe kurr sun e rrzojn,
I kena do vjet qe n’rrug militojm,
E nese kem kuror esht se na e meritojm,

Kerrkush nuk e di sesa rrugen kena shkel,
E mbolla faren heret e tani koha per me vjel,
Do t’ri kena sjell qe tbojn vetem dom,
E t’vjetrit bojn hite qe i ngjon ne cdo an,

Histori e gjat kush se ka n’telefon,
kalle jointin noizy se erdh koha per leksjon,
Vina drejt per drejt na hic pa asnji kthes,
jointin tu e ndez me stilin londinez,

Erdha n’shqipri per me sjell stil me lesti,
U lodha me kta tipa qe po bejn derci verrci
Nuk kam koh per kta per ata qe dun mu sha,
I lem llafet deri kur t’vi koha per mu pa,

BRIDGE:
Noizy on the mike to destroy dem,
pull out my 9 and me i boy them,
Noizy - to destroy dem,
pull out my 9 and me i boy them,

Noizy on de mike to destroy dem all
pull out my 9 and me i boy them all
on de mike to destroy dem all
pull out my 9 and me i boy them allMë Shumë Këngë Nga Marin:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë