Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Splif Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  12

(wag1)
E pi nji spliff edhe luj
Ti menon qe pa ty po vuj
Nuk t'njoh mo ti je e huj
Me ndjenja un k*qe po luj
Ishe kon b*tch, b*tch
Mos m'thirr hic, hic
Bohna high, gips, gips
Tell her "aight(?), next chick"

She fell in love with the money
She fell in love with the stocks
Babygirl wearing the money
Such a savage on the s*x
Babygirl tell me what's next
N'telefon, s'du me shkru text
S'kam koh per llafe nonsense
E lojna vilen, gjuhem n'Benz

A,a a po don me shku n'Paris ti me lavish?
Don me ble christian dior
(vk mu merzit)

Ky tekst u dërgua nga Daniel ÇelaRenditja: Top 200
Publikimi: 15/12/2020


Marin - Splif
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Splif".
3. Video është e këngës "Splif", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 0