TEKSTESHQIP

Marin
Hala N’rrug
Lyrics

Hala sillna nrrug
Coke edhe bari ndor
Bohce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u marr me shum pun
Nrrug tan naten pa gjum
Nstudio me 1 album
Ka mu kon Real deri nfund x2

Kur skom kon per muzik
At’her nuk mkan njof
Tash vijn per mrapa
The man so soft
Une ty nuk tnjof pse po rren qe mki dost
Na nuk jem kurgjo un skom njerz soft
Na jem Mac 🖥 per kto Microsoft
Kapesh me G thjesht zoti t’laft shnosh
Se kta p*dha t’nones i baj me ra posht.
Zhurma hekrash neper lagje zhurma benzash
Ndodhin shum gjona neper park goca 3-fletshash.
Chassin’ da €URO, Chasin’ like edhe £Mbretnesha
Po dojn me mvra kta, po kta nuk kan pistoleta.
Man Un vi mad in shit une sjom nal asnji dit
Runnin’ in the shit.
Un jom kon bashk me kllik, e din fort mir ku jom rrit
Came in the game kom me ja q* une mit
Ka me plas si dinamit
E nese sbeson, get out and suck out my d*ck
Gjeje njo qe osh ma LiT


Hala sillna nrrug
Coke edhe bari ndor
Bohce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u marr me shum pun
Nrrug tan naten pa gjum
Nstudio me 1 album
Ka mu kon Real deri nfund x2

Na gjujna plumba sdina me turr
Shpina fort si celik
Hekesh per 1 tut
Teksti kot,flowi i lodht edhe beati plagjatur
Pakaklap in the up mu msheh vec si figur
Mki inat suck my c*ck une tshkeli me vetur
Jena kon sjena ba ti ski pse pyt kurr
Une merrna me simita po punu kurr nfurr
Em thirrin leki te xhepi Cashi e checki
Mpyti ku je ti une i thash mes qyteti
Paret e gata karta krediti me vedi
Marrim dhurata edhe ngjum nuk pushon celi
Bjermi ti vjeli kto dhipa bjermi ti shkeli
Vi si egjeli tgjuj,tshkeli e ttheri.
Jom anormal une nuk ke pa ti kurr ksi njeri
Vijna nblock shihen do blitza bash midis terri.

Hala sillna nrrug
Coke edhe bari ndor
Bohce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u marr me shum pun
Nrrug tan naten pa gjum
Nstudio me 1 album
Ka mu kon Real deri nfund x2
Like please
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse ky materiali muzikor është përcjellë në tregun e gjerë të muzikës i punuar me mjaft shije me një videoklip, produksionin e të cilit e krijoi Premtim Xhaferi. Ky videoklip u publikua më 1 Mars 2020. Muzikën dhe tekstin e mori përsipër vetë këngëtari.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200