A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: T4k është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, T4k merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Tradhetia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Moz

Rolly

Nesko

Mejda

Lumni Aliu

Mergim

Keli 2

Besmir Rudi

Edmond Bytyci

Roni


Tags: T4k

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018