Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tafa

Tags: Tafa, Mustafa Ramadani

Vendlindja: Gostivar    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Tafa është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë etnike. Tafa është një këngëtar i ri në estradën shqiptare. Jeton në Gostivar të Maqedonisë së bashku me familjen e tij , ku pjestarë janë prindërit, vëllai i tij dhe dy motrat. Hapat e tij të para filluan në shoqërin kulturore artistike ,, BESA ''. Rreth moshës 14 vjecar. Ku me ndihmën e dajës së tij Dilaver Sulejmani i cili ka qenë koreograf në krye të kësaj shoqerie, arrihet të zbulohet talenti i tij.. Mbështetës për Tafën kanë qenë më së shumti Da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Tafa ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017