Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  52
 • Emri i Vërtetë:
 • Tal Benyerzi
 • Vendlindja:
 • Izrael 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Tal është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tal Benyerzi, professionally known by her mononym Tal, is an Israeli-born French singer-songwriter and occasional dancer. She is currently signed to Warner Music France. Tal's family immigrated to France when Tal was just under a year old. Her name translates roughly as "morning dew" in Hebrew. She was born into a veritable musical home. Her Moroccan-Jewish father was a guitar player, her Yemeni-Jewish mother a professional singer under the name ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lana Del Rey

Hadise

Vanessa Hudgens

Maria Mena

Selena Gomez

Miley Cyrus

Hilary Duff

Lady Gaga

Demi Lovato

Adele

Tags: Tal


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet