A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tan Brama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Tan Brama është një këngëtar i njohur. Më datë 14 Dhjetor 2007, Tan Brama publikon videoklipin "Sweet Candy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Genti

Chika

Orhan Zeneli

Burim Kastrati

Breaker G

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Kacho

Viagra


Tags: Tan Brama, Tanbrama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019