Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Tanar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 22 Dhjetor 2016, Dj A-Boom publikon videoklipin "Badman Tune", në bashkëpunim me Akkurat, Kidda & Tanar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Net 11

Rolly

Keli 2

Drama

Franc Koruni

T4k

Lum Dakaj

Contraband Gotti

Agon Latifi

Fredi

Tags: Tanar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet