A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tankilla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Artan Hasa
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Tankilla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Autobiografi: Unë quhem Artan Hasa dhe jetoj në Belgjike (Gent). Un kam jetu ne lagjen Shtoj i Ri, aty ku kam vazhdu shkollen deri ne klasen e 4. Ather kisha me hi ne klasen e 5, por prind e mi moren vendimin qe te ikum ne jasht shtetit per nji ardhmje mat mir per ne (fmit) se ne Shqipni ishte nji perjodh dhum e keqe per me mendu per nji ardhmje te mire. Ne vitin 1999 u largova nga vendlindja, per nji dhe erdha në shtetin e bukur te Belgjiks per...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Stil Abnormal (2009)

Nigjo (2008)

Malli Per At Ven (2007)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Addi

Tidra

Ziso

Ibra-G

Albboy

Blazer

Eleminimi

Lazy

JR

Bohemi


Tags: Tankilla, Artan Hasa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019